O značce PROMACHER

PROMACHER® nabízí zákazníkům speciální kolekci Technical, jež je zaměřena na pracovní oblečení. Dále pak samostatné kolekce pracovních a volnočasových mikin, bund, kalhot, jakož i doplňků. Všechny produkty mají výborný střih, jsou vyvinuty z kvalitních materiálů a otestovány v různých podmínkách.


Příběh značky Promacher

Zdolání každé hory je náročné - ať už je tou horou skutečně velký kopec, složitý pracovní úkol, nebo vlastní, osobně vytyčený cíl. Do samotného "výstupu" se každý z nás pouští s jinou vervou, některé úseky bolí víc, některé méně, ale vždy nás něco pohání, motivuje, inspiruje.

Před pár lety jsme načrtli pomyslnou horu ve tvaru pracovně-outdoorového oblečení. Oblečení, které bychom sami rádi nosili - při práci na zahradě nebo v dílně, na toulky s rodinou, se psem, do práce, do hor. Takové oblečení, ve kterém se budeme cítit pohodlně, příjemně, které budeme s čistým svědomím a rádi doporučovat našim přátelům, za které se nebudeme stydět. Vrhli jsme se do toho po hlavě. Inspirací se nám staly vlastní potřeby a zkušenosti, motivací vy - naši zákazníci. Hledali jsme vhodné a kvalitní materiály, správné střihy, barvy. Náš náčrtek dostával postupně jasné obrysy. Vytvořili jsme několik mikin, kalhot a bund, které jsme osobně otestovali v různých podmínkách. To nejlepší jsme pak v loňském roce uvedli na trh jako první malou kolekci značky Promacher.

A letos pokračujeme. Krok po kroku zdoláváme naši horu. Bohatší o roční zkušenost a cenné informace, které nám dali naši zákazníci. Díky nim jsme mohli stávající produkty vylepšit a vytvořit nové. A pokračovat budeme, protože víme, že naše práce dává smysl - přináší radost nám i našim zákazníkům. Jsme rádi, že mezi ně patříte.